szkolenia psów, przybij piatke szkolenia psów, przybij piatke

Szkoła poleca 🐺🐶

🐶 Serdecznie polecamy wszechstronną i fachową opiekę weterynaryjną Gabinetu Weterynaryjnego "ANIMAL" znajdującego się w Śródmieściu, ul. Polskiej Organizacji Wojskowej 33 w Częstochowie, tel. 34 361 36 24.
W Gabinecie "ANIMAL" wszyscy czworonożni i dwunożni pacjenci oraz ich właściciele zawsze znajdą pomoc, zrozumienie i opiekę. Bardzo ciepłe i przyjazne podejście do pacjentów, dużo zrozumienia i cierpliwości dla ich właścicieli, są bezsprzecznie ogromnym atutem lekarzy pracujących w Gabinecie "ANIMAL".
Rekomendujemy go wszystkim właścicielom naszych kursantów, absolwentów szkoły oraz osobom zainteresowanym naprawdę bardzo dobrą opieką lekarską dla swoich pupili !!

🐶Wszystkim właścicielom psów polecamy absolutnie ulubiony i nieoceniony "uspokajacz i wyciszacz" dla psów- KONG.

SZKOLENIE PSÓW. TRESURA PSÓW, czestochowa

Ten cudowny wynalazek jest wykonany z bardzo mocnej i wytrzymałej gumy, ma kształt bałwanka i można go dostać w różnych kolorach. Na górze KONGA (bałwanka) znajduje się mała dziurka , a na spodzie duża. W duży otwór możemy włożyć psu pasztet z dodatkiem kawałeczków kiełbaski, gotowanego kurczaka, czy żółtego sera, można włożyć również mięso mielone lub samego gotowanego kurczaka. Możliwości jest mnóstwo, w zależności od tego co lubi nasz psiak. KONGA przed podaniem psu możemy także zamrozić, wtedy zawartość nie wypadnie tak łatwo i dłuższa będzie przyjemność w wylizywaniu smakołyków.

SZKOLENIE PSÓW. TRESURA PSÓW, czestochowa


Pies, który dostanie KONGA ma zajęcie na jakiś czas, liże, więc w naturalny sposób się uspokaja, a do tego jeszcze musi sam wymyślić jak wydostać całą pyszną zawartość.Ciasno naładowany lub mrożony KONG może zająć psa na ponad godzinę. Jeśli pies denerwuje się lub nudzi zostając sam w domu, podanie mu go tuż przed naszym wyjściem, zajmie uwagę psa na czas najważniejszych pierwszych chwil po naszym wyjściu, a lizanie i żucie rozładuje jego stres.
KONGA możemy kupić w dobrych sklepach zoologicznych oraz za pośrednictwem Internetu.
Ten nabytek dla naszego pupila naprawdę się opłaci, nigdy się psiakowi nie znudzi, a wytrzymała forma KONGA sprawia, że jest on praktycznie nie do zniszczenia!! Naprawdę warto sprawić przyjemność naszemu najlepszemu przyjacielowi... Polecamy!!

🐶 Polecamy maty węchowe, lick maty, maty edukacyjne, zabawki edukacyjne, zabawki do węszenia, naturalne i bezpieczne gumowe gryzaki.

SZKOLENIE PSÓW

szkolenia psów, przybij piatke Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt w Częstochowie tresura psów, przybij piatke