szkolenia psów, przybij piatke szkolenia psów, przybij piatke

Szkoła poleca

1. Serdecznie polecamy wszechstronną i fachową opiekę weterynaryjną Gabinetu Weterynaryjnego "ANIMAL" znajdującego się w Śródmieściu, ul. Polskiej Organizacji Wojskowej 33 w Częstochowie, tel. 34 361 36 24.
W Gabinecie "ANIMAL" wszyscy czworonożni i dwunożni pacjenci oraz ich właściciele zawsze znajdą pomoc, zrozumienie i opiekę. Bardzo ciepłe i przyjazne podejście do pacjentów, dużo zrozumienia i cierpliwości dla ich właścicieli, są bezsprzecznie ogromnym atutem lekarzy pracujących w Gabinecie "ANIMAL".
Rekomendujemy go wszystkim właścicielom naszych kursantów, absolwentów szkoły oraz osobom zainteresowanym naprawdę bardzo dobrą opieką lekarską dla swoich pupili !!

2. Wszystkim właścicielom psów polecamy absolutnie ulubiony i nieoceniony "uspokajacz i wyciszacz" dla psów- KONG.

SZKOLENIE PSÓW. TRESURA PSÓW, czestochowa

Ten cudowny wynalazek jest wykonany z bardzo mocnej i wytrzymałej gumy, ma kształt bałwanka i można go dostać w różnych kolorach. Na górze KONGA (bałwanka) znajduje się mała dziurka , a na spodzie duża. W duży otwór możemy włożyć psu pasztet z dodatkiem kawałeczków kiełbaski, gotowanego kurczaka, czy żółtego sera, można włożyć również mięso mielone lub samego gotowanego kurczaka. Możliwości jest mnóstwo, w zależności od tego co lubi nasz psiak. KONGA przed podaniem psu możemy także zamrozić, wtedy zawartość nie wypadnie tak łatwo i dłuższa będzie przyjemność w wylizywaniu smakołyków.

SZKOLENIE PSÓW. TRESURA PSÓW, czestochowa


Pies, który dostanie KONGA ma zajęcie na jakiś czas, liże, więc w naturalny sposób się uspokaja, a do tego jeszcze musi sam wymyślić jak wydostać całą pyszną zawartość.Ciasno naładowany lub mrożony KONG może zająć psa na ponad godzinę. Jeśli pies denerwuje się lub nudzi zostając sam w domu, podanie mu go tuż przed naszym wyjściem, zajmie uwagę psa na czas najważniejszych pierwszych chwil po naszym wyjściu, a lizanie i żucie rozładuje jego stres.
KONGA możemy kupić w dobrych sklepach zoologicznych oraz za pośrednictwem Internetu.
Ten nabytek dla naszego pupila naprawdę się opłaci, nigdy się psiakowi nie znudzi, a wytrzymała forma KONGA sprawia, że jest on praktycznie nie do zniszczenia!! Naprawdę warto sprawić przyjemność naszemu najlepszemu przyjacielowi... Polecamy!!

3. Centrum "PRZYBIJ PIĄTKĘ!" poleca kilka znakomitych książek przydatnych dla wszystkich psiarzy, właścicieli i miłośników psów. Publikacje te pomogą nam lepiej zrozumieć psi świat,  jak odczytywać znaki i sygnały dawane nam przez nasze psy, oraz odkryją przed nami tajemnice psiego umysłu.

Turid Rugaas "Sygnały Uspokajające. Jak psy unikają konfliktów".
Wydawnictwo GALAKTYKA

Patricia McConnell "Drugi koniec smyczy"

oraz tej samej autorki "Z miłości do psa".

Victoria Stilwell "Ja albo mój pies".

SZKOLENIE PSÓW

szkolenia psów, przybij piatke Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt w Częstochowie tresura psów, przybij piatke