szkolenia psów, przybij piatke szkolenia psów, przybij piatke

O firmie

szkolenie psow, tresura psow, czestochowa

j_00021_0001

 

Wszystkim co dotyczy naszych czworonożnych przyjaciół - psów i kotów interesuję się od ponad dwudziestu lat. Wiąże się to bezpośrednio ze zwierzętami, które towarzyszyły mi od wczesnego dzieciństwa - z kotami, psami, chomikami, rybkami, kanarkami, a nawet ślimakami i mrówkami hodowanymi w domu. Ale nie tylko zwierzęta były i są moją pasją. Obok nich zawsze będzie pasja kinomana i bibliofila. Z wykształcenia jestem hotelarzem i organizatorem turystyki. Wybrałam takie studia ponieważ marzyłam o własnym pensjonacie i szkole dla psów w Bieszczadach. O miejscu przyjaznym dla ludzi i zwierząt.


Trenowaniem psów metodami pozytywnymi, zainteresowałam się w 2008r, po negatywnych doświadczeniach jakie były udziałem moim i mojego psa, owczarka szetlandzkiego Martiego, na kursie szkolenia psów metodami tradycyjnymi, awersyjnymi: kolczatka, „złamanie” psa, ciąganie go po placu, krzyki, klapsy, zastraszanie itp. W konsekwencji tego zobaczyłam na własne oczy jak można bez żadnego porozumienia i szacunku zdominować i „złamać” psa, kompletnie go nie rozumiejąc, ani nie próbując go zrozumieć chociaż odrobinę.

Ja wraz z moim Martim, kurs przerwaliśmy, ale ile zastraszonych i przetresowanych psów go ukończyło, aż boję się pomyśleć. Na długie lata mój sheltie pozostał „zamknięty” i wycofany. Wiedziałam, że muszę coś zrobić, że muszą być inne płaszczyzny porozumienia z własnym i obcym psem. Tak odkryłam szkolenie psów metodami pozytywnych wzmocnień.

Szkoląc Martiego i wiele znajomych piesków, mając sukcesy w postaci grzecznych psiaków, pomyślałam że warto byłoby podzielić się wiedzą i zdobytymi doświadczeniami z innymi ludźmi - wszystkimi psiarzami amatorami, właścicielami psiaków rasowych i nie, przewodnikami szczeniaków i dorosłych już psów. Z wszystkimi ,takimi jak ja, „wariatami” na punkcie psów, którym na sercu leży dobro i jak najlepsze porozumienie z naszymi braćmi mniejszymi.

Usystematyzowałam swoją wiedzę pracując najpierw jako asystent trenera, szkoląc się przez cały czas. Ukończyłam najpierw kurs trenerski w Alteri w Krakowie, następnie studia podyplomowe na WSE w Krakowie, na kierunku  Behawiorystyka Zwierząt Towarzyszących, a następnie Behawiorystka Zwierząt: poziom rozszerzony-psy.

Uczestniczę w wielu seminariach i konferencjach prowadzonych przez uznanych i szanowanych w Polsce i na świecie trenerów i behawiorystów.  Jestem również Instruktorem  Rally-O.

Centrum Pozytywnego Szkolenia Psów „PRZYBIJ PIĄTKĘ!" rozpoczęło swoją działalnośc 10 kwietnia 2009r. Przez te wszystkie lata dziesiątki psiaków ukończyły kursy Psiedszkola, Juniorów, Starszaków, Kurs Zaawansowanego Posłuszeństwa. Wiele psów zdobywa medale na wystawach, w psich sportach, kilkanaście psów pracuje ze swoimi przewodnikami jako dogoterapeuci.

Pracuję z psami lękowymi, agresywnymi, wycofanymi, niezsocjalizowanymi, po traumatycznych przejściach, z przeróżnymi zaburzeniami zachowania, zaburzeniami psychicznymi, chorobami psychicznymi, , problemami wychowawczym i i szkoleniowymi, z psami adoptowanymi, przygarniętymi oraz zupełnie zwyczajnie, z rodzinnymi pupilami.

Prowadzę długofalowe terapie psów problemowych,  min. metodą BAT Grishy Steward, czyli Behawioralne Leczenie Adaptacyjne.

Każdy pies jest inny, każdy uczy się w swoim tempie, każdy ma swoje preferencje towarzyskie psie, towarzyskie ludzkie i oczywiście każdy ma swoją ulubioną formę nagradzania.

Nasz plac szkoleniowy znajduje się w bezpiecznym, ogrodzonym i przyjaznym psom i ludziom miejscu. 🙂🐶🐺

Zaczynając pracę z psem nastawiamy się na to, że będzie lepiej niż to co jest, że pomożemy i psu i sobie, że lepiej zaczniemy rozumieć swojego psa, to co do nas cały czas "mówi". Nasza relacja z własnym psem będzie zbudowana na obustronnym szacunku, zrozumieniu i oczywiście co najważniejsze, bezgranicznej, bezwarunkowej miłości.

Pamiętajcie, że nie ma głupich psów ! Czasami tylko trudniej nam się dogadać. To Wy jesteście trenerami Waszych psiaków, ja Wam tylko pomagam je zrozumieć. 😍🤩

 

🙂 Magdalena Młodkowska Kamińska 

🐶 Dyplomowana Behawiorystka Psów 

🐺 Trener Pozytywny Psów

🐶 Instruktor Rally-O

🐺Właścicielka CENTRUM POZYTYWNEGO SZKOLENIA PSÓW "PRZYBIJ PIĄTKĘ!".

 

 

WSZYSTKIE OTRZYMANE PRZEZE MNIE DYPLOMY I CERTYFIKATY SĄ DO WGLADU NA FB STRONIE "PRZYBIJ PIĄTKĘ!".🙂🤩

 

 

j_0001


1_00021_00031_00041_00051_00061_00071_0008

szkolenia psów, przybij piatke Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt w Częstochowie tresura psów, przybij piatke